RK73H2HTTE2322F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2322F
JLCPCB Part #
C2580053
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS