ERJ-12ZYJ240U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ240U
JLCPCB Part #
C2087438
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS