RK73G2BRTTD7682D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD7682D
JLCPCB Part #
C6270136
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS