RN73H1JTTD10R5D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD10R5D100
JLCPCB Part #
C4160492
Description
10.5Ω 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS