RK73H2HTTE2212D
MFR.Part #
RK73H2HTTE2212D
JLCPCB Part #
C2582603
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS