SG73S2E1RTTD510J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD510J
JLCPCB Part #
C7361056
Description
-55℃~+155℃ 1W 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS