RK73H2HTTE1623F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1623F
JLCPCB Part #
C5853286
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS