RN73H2ATTD4301C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD4301C50
JLCPCB Part #
C2539353
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS