RK73H2HTTE1472F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1472F
JLCPCB Part #
C2580099
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS