RK73H2HTTE1402D
MFR.Part #
RK73H2HTTE1402D
JLCPCB Part #
C7287580
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS