SG73S2ETTD7R5G
MFR.Part #
SG73S2ETTD7R5G
JLCPCB Part #
C4313624
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS