AF2010FK-07665RL
MFR.Part #
AF2010FK-07665RL
JLCPCB Part #
C6119055
Description
-55℃~+155℃ 665Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS