RN732BTTD1581D25
MFR.Part #
RN732BTTD1581D25
JLCPCB Part #
C3997279
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS