RK73H2HTTE1130F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1130F
JLCPCB Part #
C2581387
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS