RK73H2HTTE1101D
MFR.Part #
RK73H2HTTE1101D
JLCPCB Part #
C2583022
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS