RK73H2HTTE1071D
MFR.Part #
RK73H2HTTE1071D
JLCPCB Part #
C2582668
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS