HV733ARTTE186J
MFR.Part #
HV733ARTTE186J
JLCPCB Part #
C6967579
Description
-55℃~+155℃ 18MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS