RK73H2ETTD9764F
MFR.Part #
RK73H2ETTD9764F
JLCPCB Part #
C2576656
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.76MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS