RK73H2ETTD9760F
MFR.Part #
RK73H2ETTD9760F
JLCPCB Part #
C4119881
Description
-55℃~+155℃ 500mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS