RK73H2ETTD95R3F
MFR.Part #
RK73H2ETTD95R3F
JLCPCB Part #
C2576616
Description
-55℃~+155℃ 500mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS