RK73H2ETTD8R87F
MFR.Part #
RK73H2ETTD8R87F
JLCPCB Part #
C4261503
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS