RN73R2BTTD7500C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD7500C25
JLCPCB Part #
C2548868
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS