ERJ-S14J685U
MFR.Part #
ERJ-S14J685U
JLCPCB Part #
C4269289
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS