RK73H2ETTD5761F
MFR.Part #
RK73H2ETTD5761F
JLCPCB Part #
C2577401
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS