SG73P1JTTD910G
MFR.Part #
SG73P1JTTD910G
JLCPCB Part #
C4140290
Description
-55℃~+155℃ 333mW 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS