RK73H2ETTD5364F
MFR.Part #
RK73H2ETTD5364F
JLCPCB Part #
C2576614
Description
-55℃~+155℃ 5.36MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS