SG73S2ETTD1270D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ETTD1270D
JLCPCB Part #
C4102243
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS