RK73H2ETTD4R53F
MFR.Part #
RK73H2ETTD4R53F
JLCPCB Part #
C4265719
Description
-55℃~+155℃ 4.53Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS