RK73H2ETTD4870F
MFR.Part #
RK73H2ETTD4870F
JLCPCB Part #
C2576981
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS