RK73B1HTTC474G
MFR.Part #
RK73B1HTTC474G
JLCPCB Part #
C5870427
Description
-55℃~+155℃ 25V 470kΩ 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS