RK73H2ETTD4703F
MFR.Part #
RK73H2ETTD4703F
JLCPCB Part #
C2576633
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS