RN731JTTD1961D10
MFR.Part #
RN731JTTD1961D10
JLCPCB Part #
C3912223
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS