RK73H2ETTD3R00F
MFR.Part #
RK73H2ETTD3R00F
JLCPCB Part #
C2576824
Description
-55℃~+155℃ 3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS