RK73H2ETTD39R0F
MFR.Part #
RK73H2ETTD39R0F
JLCPCB Part #
C4019165
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS