RK73H2ETTD3901F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ETTD3901F
JLCPCB Part #
C2576651
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS