RN732BTTD3832F25
MFR.Part #
RN732BTTD3832F25
JLCPCB Part #
C3951231
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS