RK73H2ETTD3160F
MFR.Part #
RK73H2ETTD3160F
JLCPCB Part #
C4191205
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS