RN73H2BTTD8351D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8351D100
JLCPCB Part #
C4315494
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.35kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS