RK73H2ETTD1R33F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1R33F
JLCPCB Part #
C2577028
Description
-55℃~+155℃ 1.33Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS