RK73H2ETTD1804F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1804F
JLCPCB Part #
C2577469
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS