RN732BTTD13R3F50
MFR.Part #
RN732BTTD13R3F50
JLCPCB Part #
C4035507
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS