RK73H2ETTD1782F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ETTD1782F
JLCPCB Part #
C2577099
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS