RN73R2ETTD6652F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6652F50
JLCPCB Part #
C2603990
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS