RK73H2ETTD15R4F
MFR.Part #
RK73H2ETTD15R4F
JLCPCB Part #
C2576563
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS