RK73H2ERTTD51R1F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD51R1F
JLCPCB Part #
C4039687
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS