RK73H2ERTTD4530D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD4530D
JLCPCB Part #
C5726175
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS