RK73H2ERTTD3650D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3650D
JLCPCB Part #
C7342760
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS