SG73P2BRTTD3163F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD3163F
JLCPCB Part #
C6221675
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS