RK73H2BRTTD19R6F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD19R6F
JLCPCB Part #
C6649337
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS