RK73H2ERTTD1960F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1960F
JLCPCB Part #
C7287358
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS